0 Товар од.
Наразі товар відсутній
Увага: Остання одиниця!
У наявності з:
Розмір саджанця | Ø30-40см. |
Перша публікація: D.M van Gelderen 1984 Dendroflora 21; першовідкривач, селектор: Н. Босман "Дитячі рослини" Боскоп, Нідерланди; Вступ до торгівлі: W. М. van Nierop 1976 Boskoop, Нідерланди
Рослини підходять для вирощування по всій країні, мають середні вимоги до грунту, віддають перевагу сонячним позиціям.
Хвоя: золотисто-жовта, особливо привабливими є нові прирости.
Форма: розлогий чагарник з асиметричною формою крони.
Пагони: розташовані горизонтально, злегка підняті вгору, молоді прирости звисають.
Розмір дорослої рослини: до 1 метра у висоту і до 2 метрів в ширину. Річний приріст: до 15 см.
Плоди: невеликі шишкоягоди. Плоди неїстівні. Вид кореневої системи: добре розгалужена, глибока.
Сприятливі умови розвитку: місце для ялівцю краще підібрати сонячне, або півтінь. У тіні рослина втратить свій декоративний вигляд. Грунт підходить будь-який, але бажано, щоб земля була родючою, помірно вологою, дренованою.
Особливості: сорт відрізняється високою морозостійкістю, посухостійкістю. Рослина не страждає ні від сильних морозів, ні від спеки. Додаткового поливу не потребує. Прекрасно адаптовується до міських умов.
Оптимальний період посадки: хвойні рослини найкраще висаджувати ранньою весною, коли сніг уже розтанув і земля прогрілася, або восени до початку холодів і заморозків. Так само саджанець в контейнері можна висаджувати влітку. Взимку посадка рослин не здійснюється.
Використання в ландшафтному дизайні: 'GoldenSaucer' з однаковим ступенем ефектності буде виглядати і як солітер, і в якості живої огорожі або підбиттям перед високорослими деревами. Всі ялівці традиційно використовують на альпійських гірках і кам'янистих садах, в залежності від масштабів композиції, він може бути, як акцентом, так і підбиттямдля більш рослих рослин. Дуже цікаво виглядають огорожі, складені з поєднання середніх ялівців та колоновидних.
Ялівець може нормально рости при будь-яких умовах. Але, все ж, він більше любить сонячні ділянки. Пересаджувати ялівець бажано в середині весни.
При підвищеній вологості грунту слід спочатку зробити дренаж, а далі садити ялівець. Для цього підійде подрібнена цегла. Укладається шар до 20 сантиметрів.
У ялівцю немає особливих переваг до грунту. Але він відмінно розвивається на грунті, який складається з торфу, дернового грунту і піску. Деякі сорти через певний час сильно розростаються. Тому потрібно це враховувати і висаджувати на певній відстані кожну рослину одну від одної. Інакше кожен кущ буде наростати на свого сусіда. Це створюватиме тінь, а рослина не зможе отримати належну кількість світла.
Через деякий час після посадки ялівець потребує підгодівлі. Вона здійснюється у весняний період. Для цього використовується добриво для хвойних рослин.
Той ялівець, який був нещодавно посаджений, потребує частого поливу. Коли рослина вже підросте, вона спокійно може переносити посуху.
Але в сильну спеку рекомендується не забувати про полив, також користь для рослини принесе обприскування. Його потрібно робити ввечері або зранку.
Деякі ялівці розростається килимом- вони не потребують захисту від снігового навантаження. Але від яскравого сонця усі види молодих саджанців ялівця рекомендується захистити.
Якщо з'явилися сухі гілки, тоді їх потрібно видалити. Господарі повинні стежити за тим, щоб восени не потрапляло на хвою сухе листя. Його потрібно прибирати.
Щоб рослина завжди красиво виглядала, добре розвивалась, була здоровою досвідчені садівники радять дотримуватися таких правил:
Ялівець як уже говорилося, легко приживається на будь-якому ґрунті. Але досвідчені садівники рекомендують для посадки застосовувати суглинну землю. Також слід правильно висаджувати кущі не близько один до одного, так як ялівець не любить тісноту. Через деякий час слід здійснювати розпушування грунту. Це піде на користь розвитку ялівцю.