Сорт з Норвегії, знайдений на скелястих берегах морського заливу біля Ставангера в 1984 році. Повільно зростаючий, карликовий різновид ялівцю з повзучою кроною та зеленою хвоєю. В 10 років чагарник досягає лише 0,1 м у висоту і 1,5 м. в діаметрі. «Зелений Килим».
Наразі товар відсутній
Увага: Остання одиниця!
У наявності з:
Розмір саджанця | Ø30-40см. |
Застосування: Рекомендується для кам'янистих садів, а також як грунтопокривна рослина і елемент садових композицій. Ялівець Грін Карпет використовують як контейнерну рослину для декорування балконів і терас.
Розмір: Максимальна висота рослини 15-20см., діаметр – 2-2.5 м.
Швидкість зростання: повільно зростаючий сорт.
Пагони: Густі, стеляться по ґрунті і переплітаються між собою.
Хвоя: Голчаста, коротка, яскраво зеленого кольору, взимку темно-зеленого кольору.
Плоди: Численні, блакитні, з сизим нальотом, шишкоягоди.
Коренева система: Глибока, слабо розгалужена
Ставлення до світла / інсоляція: Зростає на відкритих сонячних місцях.
Ставлення до вологи: не примхливий.
Вид грунту / грунту: Ялівець звичайний Грін Карпет може рости на будь-яких грунтах, але краще зростає і розвивається на пухких і супіщаних садових грунтах з кислою реакцією.
Кліматична зона / зона морозостійкості: 4 - абсолютно вся територія УКРАЇНИ.
Ялівець може нормально рости при будь-яких умовах. Але, все ж, він більше любить сонячні ділянки. Пересаджувати ялівець бажано в середині весни.
При підвищеній вологості грунту слід спочатку зробити дренаж, а далі садити ялівець. Для цього підійде подрібнена цегла. Укладається шар до 20 сантиметрів.
У ялівцю немає особливих переваг до грунту. Але він відмінно розвивається на грунті, який складається з торфу, дернового грунту і піску. Деякі сорти через певний час сильно розростаються. Тому потрібно це враховувати і висаджувати на певній відстані кожну рослину одну від одної. Інакше кожен кущ буде наростати на свого сусіда. Це створюватиме тінь, а рослина не зможе отримати належну кількість світла.
Через деякий час після посадки ялівець потребує підгодівлі. Вона здійснюється у весняний період. Для цього використовується добриво для хвойних рослин.
Той ялівець, який був нещодавно посаджений, потребує частого поливу. Коли рослина вже підросте, вона спокійно може переносити посуху.
Але в сильну спеку рекомендується не забувати про полив, також користь для рослини принесе обприскування. Його потрібно робити ввечері або зранку.
Деякі ялівці розростається килимом- вони не потребують захисту від снігового навантаження. Але від яскравого сонця усі види молодих саджанців ялівця рекомендується захистити.
Якщо з'явилися сухі гілки, тоді їх потрібно видалити. Господарі повинні стежити за тим, щоб восени не потрапляло на хвою сухе листя. Його потрібно прибирати.
Щоб рослина завжди красиво виглядала, добре розвивалась, була здоровою досвідчені садівники радять дотримуватися таких правил:
Ялівець як уже говорилося, легко приживається на будь-якому ґрунті. Але досвідчені садівники рекомендують для посадки застосовувати суглинну землю. Також слід правильно висаджувати кущі не близько один до одного, так як ялівець не любить тісноту. Через деякий час слід здійснювати розпушування грунту. Це піде на користь розвитку ялівцю.