Ялина колюча Вальдбрун (Waldbrunn) Збільшити для перегляду

Ялина колюча Вальдбрун (Waldbrunn)

Ялина колюча Вальдбрун

Picea pungens Waldbrunn

Компактна колюча ялина з округлою формою крони. Виростає до 1-1,5м. В 10 років виростає до 0,5 м у висоту і 0,8 завширшки. Цінується за кулясту форму крони без додаткової стрижки. Бажаний сорт для колекціонерів і любителів хвойних новинок. Хвоя сріблясто-сиза, навесні приріст має яскраво-блакитне забарвлення. Голки товсті, м'які

Детальніше

Наразі товар відсутній

215,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця Ø20-30 см.

Інформація

Походження: Першовідкривач, селектор: 1984 Рольф Фрідріх

Пагони: Короткі, щільні.

Ставлення до світла: любить сонце, але і в півтіні непогано розвивається.

Грунт: Віддає перевагу вологому, помірно родючому, добре дренованому грунту. Не виносить застою води. 

Догляд взимку: з кінця лютого до кінця березня необхідно прибирати сніг з внутрішньої частини кулястих форм, або затінювати білою агротканиною для того, щоб не допустити утворення крижаної / сніжної лінзи, яка за кілька днів може випалити внутрішню частину подушки цієї хвойної рослини. Якщо лід закріпився у внутрішній частині кулі і не руйнується без пошкодження хвої - обсипте лінзу чорноземом або низинних чорним торфом - в перший сонячний день лід розтопиться не обпікши рослину.Абсолютно стійка до несприятливих умов середовища: загазованості повітря, перепадів температур і весняних заморозків. 

Використання: Чудова рослина для кам'янистого саду, альпінарію, роккаріі, завдяки своїм маленьким розмірам здатна скласти гідну компанію карликовим листяним, хвойним, трав'янистим рослинам в контрастних композиціях. Хороший вибір для озеленення маленьких ділянок.