Ялина звичайна Літл Джем (Little Gem)

Ялина звичайна / європейська Літл Джем

Picea abies Little Gem

Вічнозелений карликовий чагарник округлої або подушкоподібної форми. Одна з найпопулярніших компактних форм ялини звичайної. Декоративний карликовий сорт ялини з дуже короткими, піднятими тонкими щільно - розташованими пагонами.  Висота дорослої рослини близько 0.5 м, діаметр крони 0.8 м. 

Детальніше

Замовити

215,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця Ø20-25 см.

Інформація

Виведена від гніздоподібної ялини Nidiformis.

Введена в торгівлю в 1965 році в Нідерландах.

Хвоя: світло-зелена, дуже густа, коротка, довжиною всього 3-5 мм. голчаста, на численних пагонах дуже густо розташована. Голки  2 - 5 мм довжиною, дуже тонкі.

Розмір: Висота рослини в 10 років близько 0.3 м, діаметр крони 0.5м. Річний приріст у висоту 2 см, в ширину 3 см. Повільне зростання цієї дюймовочки для садівника швидше буде гідністю, а не недоліком.

Світло: воліє відкрите з усіх боків сонячне місце розташування..

Грунт: Віддає перевагу добре дренованому супіщаному і суглинному грунту. Свіжі або вологі, помірно багаті поживними речовинами. Від кислих до лужних.

Догляд: не допускати застійного перезволоження і ущільнення грунту. За полив в посуху, прополку, культивацію і мульчування пристовбурного кола корою хвойних віддячить шикарною подушкоподібною кроною.

Застосування: куляста ялина Рicea abies Little Gem відмінно виглядає на альпійських гірках , кам'янистих садах, а також ландшафті східного стилю. Компактна "ялиночка" підходить для самої маленької ділянки (навіть в декількох квадратних метрах) і великих хвойних груп як рослина переднього плану. Шароподібна ялина для вирощування в контейнері на вулиці біля входу в ресторани, котеджі, адміністративні будівлі. Обов'язково повинна потрапити в Вашу приватну колекцію хвойних. Використовується в рокарії.

Кліматична зона: 5a - морозостійка на території всієї України.