Ялина Баррі / Бері (Barryi) штамбова Ель Барри Бери Збільшити для перегляду

Ялина Баррі / Бері (Barryi) штамбова

(Щеплена на штамбі)     

Ялина звичайна Баррі / Бері
Picea abies Barryi

Форма: Міцна, потужна карликова форма. Прищепу формують круглої форми.

Розмір: повільно зростаюча рослина. Висота рослини в дорослому віці близько  2м. Висота і ширина прищепи в дорослому віці близько 1м.

Хвоя: колюча, темно-зеленого кольору.

Детальніше

Наразі товар відсутній

650,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця прищепа 20-30 см. штамб 60-70 см.

Інформація

Оптимальний період посадки: Так як ця рослина знаходиться в контейнері, то її можна висаджувати в будь-яку пору року, крім зими і заморозків. В цьому випадку, саджанець приживається краще і швидше адаптовується, адже при посадці коренева система рослини ніяк не зможе пошкодитися. 

Сприятливі умови розвитку: Ця рослина може рости на будь-яких ділянках, так як її перевагою є тіньовитривалість. Але на сонці вона краще розвивається і стає більш яскравого зеленого кольору. Грунт любить суглинний, свіжий, помірно вологий. 

Особливості: Зимостійка рослина. Стійка до хвороб і шкідників. До вологи невимоглива, тому може переносити посуху. В цілому, рослина - невибаглива. 

Використання в дизайні: Вишукано виглядає уздовж стежок і доріжок. Чудово виглядає як в одиночній посадці, так і групами, наприклад в алеях. Прекрасно поєднується з іншими хвойними рослинами. Підходить для декорування різних ландшафтних ділянок.

Також відома як: Ель обыкновенная Барри  (Ель Бери)