Ялина звичайна Нідіформіс (Nidiformis) Ель Нидиформис Збільшити для перегляду

Ялина звичайна Нідіформіс (Nidiformis)

Ялина звичайна / європейська Нідіформіс

Picea abies Nidiformis

Ялина звичайна Nidiformis - красивий вічнозелений карликовий чагарник незвичайної форми. Завдяки своїй оригінальності ялина прекрасно виглядає на тлі будь-якої композиції в саду або на ділянці, також є родзинкою і популярною прикрасою в ландшафтному дизайні. Висота дорослої рослини до 1.0 м., Діаметр крони 2 м.

Детальніше

Наразі товар відсутній

215,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця Ø20-30 см.

Інформація

Життєва форма: хвойний чагарник, дуже красивий і декоративний. Прекрасно виглядає в дизайні ландшафту. 

Крона: подушкоподібна, щільна крона розвивається в вигляді гнізда, завдяки зростаючим в сторони паросткам і відсутності головних гілок. Гілки ростуть рівномірно, віялоподібно. Пагони численні. 

Темп зростання: повільний. Річний приріст ялини звичайної 'Нідіформіс' становить 4 см. у висоту і 8 см. в ширину.  

Довговічність: 250 років 

Плоди: шишки 

Хвоя: голчаста, загострена, але не колюча, світло-зелена, густа. 

Світло: світлолюбна рослина. Цей хвойний чагарник буде найбільш декоративний, якщо він буде перебувати під сонцем. У тіні втрачає форми і темніє. 

Вологість: середньо-вимоглива. Не виносить застою води. Поливайте помірно, щоб грунт не був дуже вологим. Збільшити кількість води під час тривалого посушливого періоду. 

Грунт: росте на всіх свіжих або вологих, помірно багатих поживними речовинами грунтах, від кислих до лужних. Грунтові води переносить погано - потрібний дренаж. Потрібний пухкий грунт без ущільнення.

Температура: морозостійка. Але не любить дуже низькі температура-може злегка підмерзнути. Найкраще підходить клімат, де взимку показник не опускається нижче -20 градусів. 

Використання в озелененні: дуже ефектна для низьких бордюрів, в невеликих групах, створюваних на газонах і скельних садах. Ця невисока рослина відмінно виглядає в груповій посадці. Чудова для прикраси фасадів будівель і приватних ділянок.

 

Також відома як: Ель обыкновенная / европейская Нидиформис (Гнездовидная)