Ялина колюча Едіт (Picea pungens Edith)

Ялина колюча Едіт

Picea pungens Edith

Один з кращих нових сортів колючої ялини, названий селекціонером Dr. Барабіт названа на честь його дружини Edith(Erszebet).Від інших аналогічних сортів виділяється рівномірною, щільною кроною і характерними тонкими голками. Швидкий ріст, рівняється швидкості росту ялин з насіння .В 10 років виростає до 2-3 м у висоту. Максимальна висота 12-15 м.

Детальніше

Наразі товар відсутній

440,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 50-70 см.

Інформація

Пагони жорсткі, товсті та міцні , стирчать під прямим кутом від стовбура.

Голки яскраві, сріблясто-блакитні, дуже довгі та тонкі, довжиною 2,5-3,5 см, регулярно, радіально розташовані навколо пагонів. Вони підтримують інтенсивний колір протягом усього року. 

Шишки світло-коричневі, довжиною 6-10 см, з тонкими, витягнутими, хвилястими лусочками.  

Даний сорт висаджують в сонячних місцях.  

Рослина з низькими вимогами до грунту, дуже стійка до низьких температур, посухи та сухого міського повітря.Він добре розвивається на всіх культивованих, садових ґрунтах, переважно на родючих, вологих, проникних, кислих або злегка кислих. 

Застосування: краще саджати окремо або у невеликій групі. Композиції дають сильний колірний акцент. Рекомендовано для великих садів і парків. Молоді прищеплені рослини вимагають промивання, поки вони не утворять бажаної форми.

Походження: перша публікація: H. J. Van de Laar 1990 Dendroflor 27; першовідкривач, селектор (селектор): доктор Барабіт Ельмер (1921-2003), в 1975 р. Угорщина

Також відома як: Ель колючая Эдит