Ялина колюча Олденбург (Picea pungens Oldenburg)

Ялина колюча Олденбург

Picea pungens Oldenburg

Прищеплений блакитний сорт ялини колючої. Дерево із симетричною, конусоподібною кроною, прямим стовбуром. Швидкоросле, 30-35см в рік. Доростає до 10-15м у висоту і 3-5 в ширину. Хвоя голчаста, дуже міцна, чотиригранна, підкреслено піднесена, блакитно - сталева з восковим нальотом. Навколо гілок розташована рівномірно. Чудово виглядає круглий рік.

Детальніше

Наразі товар відсутній

440,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 50-70 см.

Інформація

Шишки: Шишки великі 3-8см, пухкі, циліндрично подовжені або яйцевидної форми. Молоді шишки зелено-пурпурового кольору, в період дозрівання перетворюються в світло-бурі. 

Пагони: У молодому віці пагони оранжево-коричневі.  Ставлення до світла: Світлолюбна. У тіні втрачає блакитне забарвлення хвої.  

Грунт: не вимоглива до грунтів. Зростає на всіх помірно сухих, свіжих грунтах, від кислих до лужних. Віддає перевагу добре дренованому супіщаному грунту. Переносить тимчасове, надмірне зволоження. Посухостійка.

Шкідники: До шкідників ялини відносять пильщика, гусениць метеликів-листокруток, волнянок, п'ядунів і жуків-довгоносиків. Головне визначити шкідника  для того, щоб правильно вибрати засіб захисту рослин. 

Посадка: саджанці Ялини колючої Ольденбург краще купити в горщику з пролонгованими добривами, так рослина не піддається викопці з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Посадкова яма повинна бути більше контейнера приблизно в 1,5-2 рази. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Всі рослини, придбані в нашому розсаднику в контейнері, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть продаватися у Вашому садовому центрі без додаткового підживлення цілий рік. Але найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без покупки додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у посушливі літні дні.

Застосування: Застосовується в солітерних висадженнях, при створенні невеликих груп в садах. Широко використовується в алейних посадках в муніципальних парках. Стійка до забруднення повітря. Добре переносить міське середовище. Вітростійка. Завдяки нахиленим вниз гілкам здатна скидати з крони величезні маси снігу. Володіє фітонцидними властивостями - здатністю виділяти в невеликих дозах біологічно-активні речовини - фітонциди, що вбивають або пригнічують ріст і розвиток хвороботворних бактерій. 

Температура / морозостійкість: Кліматична зона 4. Зимостійкість висока. Висаджування даного сорту можливе по всій території України.  

Також відома як: Ель колючая Ольденбург / Блю Маунтин (Блу  Маунтін)