Ялина колюча Блу Даймонд Діамонд (Blue Diamond) Ель Блю Диамонд Збільшити для перегляду

Ялина колюча Блу Даймонд (Blue Diamond) Блю Диамонд

Picea pungens Blue Diamond

Ялина колюча Блу Даймонд / Блу Діамонд

Ялина колюча Блу Даймонд-справжня перлина. Хвойний різновид Колорадської ялини з інтенсивно синіми голками з срібним нальотом.  Він добре розгалужений з основи і утворює акуратну і цілком правильну пірамідальну форму без будь-якої обрізки. Обрізання, однак, можливо - найкраще на початку весни. Зрілі рослини досягають 4-6 м.

Детальніше

Наразі товар відсутній

1 250,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 60-80 см.

Інформація

Хоча Колорадська ялина бере свій початок у Скелястих горах Канади та США, вона широко культивується в Європі та її холодних регіонах.Блакитний діамант - це різновид, що виник у Деарне, Нідерланди, в 1990 році як гібрид між рicea pungens Glauca та picea pungens (розсадою). 

Після більш ніж 20 років тестування та відтворення її основні характеристики виявилися стабільними. Її відтворення без ліцензії заборонено. Ялина введена на зелений ринок у 2006 році. 

Росте повільно. В 10 років висота рослини 1-1.5 м. Ялина добре адаптовується до грунту за умови, що грунт добре дренований. Любить нейтральний злегка підкислений грунт.Вимагає сонячне місце посадки. Не потрібне прищеплення. Морозостійкість: Повністю витривала до -40 ° C (зона USDA 3). 

Використання в дизайні. Блакитна ялина шикарно виглядає в поєднанні з зеленими і жовтими хвойними рослинами, а також підходить для одиночної посадки. 

Догляд: добре відгукується на підгодівлю. Навколостовбурне коло рекомендується періодично прополювати і рихлити, але не перекопувати. Також доцільно пристовбурні кола мульчувати торфом або пухким компостом. У посушливі періоди рекомендується регулярний полив, не допускаючи пересихання кореневого шару грунту, а також вечірній дощування крони. Можна також проводити підгодівлю гноєм або компостом на початку літа. При вирощуванні в забруднених місцях, рекомендується обмивати ялина як мінімум 1 раз на місяць. 

Обрізка: Добре переносить стрижку, яка проводиться перед початком або після закінчення росту пагонів один раз на рік. Або в період  росту проводиться  вищипування бруньок, молодих приростів для отримати більш компактної крони. 

Також відома як: Ель Блю Диамонд