Ялиця корейська (Abies koreana)

Ялиця корейська 

Abies koreana

Повільноростуче вічнозелене дерево. У віці 30 років досягає 5-6 м висоти.  Перша публікация: 1920р, Wils Korea

Детальніше

Замовити

600,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 50 см.

Інформація

Опис дерева: конічна. бруньки округлі: хвоя густо розташована на пагоні, м'яка, довжиною 8-20мм з загорнутими краями, зверху хвоя яскраво-зеленого кольору, глянцева, знизу - з двома поздовжніми сріблястими смужками. Відмінна риса сорту - наявність шишок, які розташовуються вертикально, поблизу кінців пагонів минулого року. Дуже декоративні шишки з'являються вже на молодих деревах висотою 1 - 1,3 м. В анатомічній будові деревини найбільш характерною ознакою є відсутність нормальних смоляних ходів, які можуть виникнути тільки при пораненнях.

Вимоги: вибаглива до родючості ґрунту, і до вологості. Чутлива до забруднення повітря. Від весняних опіків страждає рідко, не любить протягів і суховіїв.

Використання: особливо корейська ялиця підходить для невеликих присадибних ділянок. У природі зростає в південній частині Корейського півострова. Дуже декоративне дерево, застосовується в парковому будівництві, озелененні. Ялиця корейська може так само використовуватися як новорічне дерево.

Шишки: молоді фіолетові, пізніше темно-бурі, 4,5-5,5 см завдовжки і товщиною близько 2 см. Шишки спрямовані завжди вгору, дозрівають в перший рік. Луски щільно прилягають, насінні луски щільно налягають один на одного, вся шишка просякнута смолою. Шишки дозрівають в перший рік, пізно восени або взимку розпадаються, звільняючи досить великі насіння, забезпечені крилом. Рясна поява шишок на Ялиці корейській починається рано з 7-8 річного віку.

Зона морозостійкосі: 5a морозостійка для всієї території України.