Ялиця гірська Аргентеа (субальпійська) Abies lasiocarpa Argentea

Ялиця гірська Аргентеа

Abies lasiocarpa Argentea

Один з найкрасивіших сортів ялиці субальпійської. Сорт родом із західних районів США. У 1901 році була привезена до Німеччини мандрівником і інспектором ботанічного саду в м Дармштадті, Джозефом Антоном Пурпусом (Joseph Anton Purpus) Дерево може досягати 12-15 м у висоту. Доживає до 250-300р.

Детальніше

Наразі товар відсутній

440,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 40-50 см.

Інформація

Росте дуже повільно, в 20 років висота рослини 3-4м. Скелетні пагони товсті, довгі, сильно гілкуються, відходять від центру під гострим кутом, ростуть в сторони і вгору. У молодому віці пагони розростаються нерівномірно, тому крона асиметрична, в більш зрілому стає густою, дуже щільною, симетричною, пірамідальною або широкопірамідальною. Кора сіра, гладка, з невеликими тріщинами. Молоді пагони попелясто-блакитного кольору.

Хвоя: Довгі, м'які голки мають приємний сіро-блакитний відтінок і приємний запах. Аргентеа чудово виглядає в період росту.

Шишки: Шишки подовжено-еліптичної форми, дуже ошатні, червоно-фіолетового кольору, ростуть вертикально вгору, до осені стають бурими. 

Світло: Любить хороше освітлення, але можна посадити в легкій півтіні. 

Грунт: Місце для посадки повинно бути захищеним від вітру, не схильним до застійного зволоження, а грунт може бути будь-який, тільки на щільних важких грунтах ця ялиця росте погано. 

Догляд: Від весняних заморозків молода рослина часто страждає, але з віком зими Аргентеа переносить все краще. 

Морозостійкість: Зона 5А. до -28,8

Застосування в ландшафті. З ялиці Argentea формують привабливі алеї, часто використовується як новорічне дерево в одиночній посадці. Красиво виглядають групи з цих ялиць.

Також відома як: пихта Субальпийская Аргентеа, ялиця ласіокарпа Аргентіа , пихта горная , ялиця субальпійська